• Alle
  • Ledelse
  • Prosjektleder
  • Administrasjon
  • HMS/KS
  • Anlegg
  • Huser entreprenør daglig leder Haakon Huser

    Haakon Huser

    Daglig leder / Maskinansvarlig

    Telefon:
    +47 911 19 752
    E-post:
    haakon@huser.as
  • Huser entreprenør prosjektleder Rune Alfsen

    Rune Alfsen

    Prosjektleder/GPS-Maskinstyring ansv.

    Telefon:
    +47 952 48 193
    E-post:
    rune@huser.as
  • Huser entreprenør prosjektleder Freddy Gustavsen Huser

    Freddy Gustavsen Huser

    Prosjektleder

    Telefon:
    +47 982 44 561
    E-post:
    freddy@huser.as
  • Huser entreprenør administrasjonsleder Rita Hertel Jensen

    Rita Hertel Jensen

    Administrasjon

    Telefon:
    +47 997 06 668
    E-post:
    rita@huser.as
  • Huser entreprenør formann Bjørn Tandberg

    Bjørn Tandberg

    Anleggsleder

    Telefon:
    +901 59 408
    E-post:
    bjorn@huser.as
  • Huser entreprenør fromann Vidar Skedsmo

    Vidar Skedsmo

    Anleggsleder

    Telefon:
    +47 924 61 219
    E-post:
    vidar@huser.as
  • Huser entreprenør anleggsleder Torben Olsen

    Torben Olsen

    Anleggsleder

    Telefon:
    +47 950 58 855
    E-post:
    torben@huser.as
  • Huser entreprenør hovedverneombud Linda Pedersen

    Linda Jeanette Pedersen

    Hovedverneombud

    Telefon:
    +47 415 07 783
    E-post:
    h@huser.as
  • Huser entreprenør Grûnder Halvard Huser

    Halvard Huser

    Gründer

    Telefon:
    +47 901 15 766
    E-post:
    halvard@huser.as